Złoty Medal dla Autodaty


Z przyjemnością informujemy, że Program Autodata Online 3 został wyróżniony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich na tegorocznych Targach TTM.

Tym prestiżowym wyróżnieniem co roku jest nagradzanych kilka najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych produktów z pośród setek zgłoszonych eksponatów, biorących udział w tragach. Profesjonalne jury złożone z ekspertów z różnych dziedzin poddaje szczegółowej ocenie wszystkie nadesłane propozycje i wybiera te, które według nich odznaczają się jakością, pomysłowością oraz są wykonane w oparciu o najnowsze technologie.

Od ponad 30 lat istnienia konkursu Złoty Medal MTP jest swoistym wyznacznikiem doskonałości produktu i co za tym idzie - cenionym, zarówno przez firmy, jak i konsumentów, wyróżnieniem. Mamy nadzieję, że przyznana nagroda jest wiarygodną rekomendacją naszego serwisu i dzięki niej zaufa nam jeszcze więcej klientów.

Prezentację naszego produktu będzie można obejrzeć w czasie tegorocznych targów, na które serdecznie zapraszamy.

Autodata Polska

PRECYZJA - SERVICE Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wyposażaniem serwisów samochodowych w urządzenia diagnostyczne.

Ponadto jest dystrybutorem fachowej literatury technicznej znanego brytyjskiego wydawnictwa AUTODATA, które dostarcza zbiory danych fabrycznych bezpośrednio od producentów pojazdów oraz warsztatowe podręczniki regulacyjno - naprawcze.

Tradycja nasza sięga ponad 50 lat, dzięki czemu jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu, dającą naszym klientom poczucie stabilnego partnerstwa.

Subskrybuj Autodata Polska RSS